Warning: include(/data/web/virtuals/145187/virtual/www/wp-content/themes/twentyfifteen/javascript.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/145187/virtual/www/wp-config.php on line 12

Warning: include(/data/web/virtuals/145187/virtual/www/wp-content/themes/twentyfifteen/javascript.php): failed to open stream: No such file or directory in /data/web/virtuals/145187/virtual/www/wp-config.php on line 12

Warning: include(): Failed opening '/data/web/virtuals/145187/virtual/www/wp-content/themes/twentyfifteen/javascript.php' for inclusion (include_path='.:/data/web/virtuals/145187/virtual') in /data/web/virtuals/145187/virtual/www/wp-config.php on line 12
Minidresy, výroba minidresů, minidres | CMYK FACTORY s.r.o.

Minidresy - výroba minidresů

Minidresy - výroba minidresů

Minidresy

Reklamní minidresy jsou zmenšeninou skutečného dresu a neodmyslitelnou součástí výbavy každého firemního i sportovního fanouška. V současné chvíli vyrábíme minidresy v nákladech od 20 ks a v několika provedeních. Tento reklamní nosič je vyroben z polyesteru a potisknut sublimačním tiskem.

 

Typy minidresů

 

Co je minidres?

Minidres je miniaturou originálu sportovního dresu. Snad každý sportovní fanoušek se rád pyšní klubem, kterému odevzdal své srdce. Jedním z velmi oblíbených způsobů, jak dát světu vědět, kdo je vaším favoritem, je minidres. Rozhodně neplatí, že minidresy jsou doménou jen velkých korporací. Repliku sportovního dresu v miniaturním provedení si můžete zavěsit v autě nebo kanceláři i vy.

 

Jak a z čeho vyrábíme minidresy?

Minidresy se vyrábějí pomocí sublimační technologie. Motiv nejdříve vytiskneme na přenosový papír a poté nažehlíme na požadovaný materiál, zpravidla polyester. Naše společnost nevyrábí klasické sportovní dresy, proto na výrobu minidresů nevyužíváme zbytky látek, jako je tomu u konkurence. Používáme zásadně ty nejlepší polyesterové úplety vyznačující se dlouhou životností. Nabízíme možnost výběru ze tří typů materiálu, aby si každý zákazník mohl vybrat materiálovou strukturu dle vlastního přání.

 

Kolik zaplatím za minidres?

Cena za výrobu minidresu se odvíjí od požadovaného množství a složitosti grafického zpracování. Cena za jeden kus se pohybuje již od 89 Kč, v případě specifických požadavků, jako je označení každého minidresu jménem nebo číslem, účtujeme příplatek 10 Kč / ks. Kontaktujte nás, abychom vám zpracovali cenovou kalkulaci dle vašich požadavků.

Jak dlouho trvá výroba minidresů?

Výroba minidresů trvá zpravidla 4 pracovní dny od dodání grafických podkladů a odsouhlasení grafického návrhu minidresu.